7 Barier Mentalnych, Które Hamują Cię Przed Stworzeniem Swojego Infoproduktu

Odkryj jak zamienić blokady na kreatywność i stworzyć zarabiający na Ciebie infoprodukt

EBOOK

Cześć, z tej strony Bożena Godlewska.


Od kilkunastu lat marzyłam o tym, aby stworzyć swój infoprodukt, napisać ebooka lub nagrać kurs. Jednak obawy, jakie miałam w sobie powodowały, że lata mijały i kończyło się tylko na chceniu. Moje bariery związane z tym, że nie potrafię, że to dla mnie za trudne, że nie mam czasu, zawsze mnie blokowały i żaden mój produkt nie powstawał.


Aż wreszcie 2 lata temu zrozumiałam, że to nie wiedza i nie moje umiejętności, których zawsze można się nauczyć, tylko moje ograniczenia mentalne były przyczyną odkładania z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc, z roku na rok. Kiedy sobie to uświadomiłam i postanowiłam się uwolnić od swoich blokad, wtedy okazało się, że jednak można się nauczyć pisać ebooki i nagrywać filmiki. Przez ostatnie dwa lata napisałam 5 ebooków i nagrałam 3 kursy video.


Wreszcie się przełamałam!!!

Posłuchaj jak to się zaczęło u mnie...

Gdy zaczęłam się zastanawiać, dlaczego tak trudno jest się przełamać? Odpowiedź zawierała się w dwóch słowach:


Pokonaj swoje blokady.

Odkryj swoje możliwości.


Czy ty tez tak masz?


Chcesz mieś swój własny infoprodukt, zarabiać na nim albo budować listę potencjalnych klientów, partnerów biznesowych ale zasłaniasz się brakiem czasu, albo tym, że że nie potrafisz?

Poznaj te 3 problemy, które dotyczą 98% osób, które ponoszą porażki w tworzeniu swoich infoproduktów.

Odkładanie na później.

Bariera ta występuje najczęściej.

Jeśli będziesz wiedział dlaczego odkładasz na później, to łatwiej będzie ci to wyeliminować i zacząć konsekwentnie z determinacją tworzyć swój infoprodukt. Zacząć wreszcie na nim zarabiać lub przyciągać klientów na inne droższe produkty lub budować zespół..


Gdy wyeliminujesz problem odkładania na później wtedy, znajdziesz czas, którego wydaje ci się, że nie posiadasz. Przestaniesz szukać wymówek a zaczniesz z zaangażowaniem, codziennie poświęcać godzinę lub nawet więcej na tworzenie własnego infoproduktu, bo to jest podstawa osiągnięcia sukcesu w Internecie.

Brak wiary w siebie, w swoje możliwości.

Dopóki nie uwierzysz w to, że możesz nagrać kurs, napisać eboka, poprowadzić liva, to nie masz szansy na stworzenie swojego infoproduktu. W tym ebooku dostaniesz ćwiczenie mentalne do wykonania, po to aby tę wiarę w sobie podnieść i bez żadnych obciążeń zacząć tworzyć swój infoprodukt. Wiara to połowa sukcesu a nawet klucz do sukcesu. Wiara odsłoni twoje zasoby, których użyjesz do stworzenia własnego  infoproduktu. Poczujesz się większym ekspertem. Przestaniesz myśleć o sobie, że nie, to jest za trudne a zaczniesz doceniać to co już masz, bo wystarczy twoje doświadczenie plus zasoby dostępne w Internecie, żeby tworzyć mniejsze i większe dzieła, dające ci pasywny dochód.

Obawy przed porażką

Musisz dotrzeć do prawdziwej przyczyny i ją sobie uświadomić, bo obawy zawsze podświadomie Cię demotywują i powodują wycofanie się z działań. Jeśli uwolnisz się od tych obaw wtedy przestaniesz błądzić i żyć w niepewności a zaczniesz działać tak, że efekty będą widoczne natychmiast, Działanie bez ograniczeń, z wizją końcowego efektu doprowadzą cię szybko do przełamania barier i stworzenia swojego infoproduktu. Jeśli byłbyś pewny, że twój inforprodukt sprzeda się w 1000 egzemplarzach to  czy nadal tkwił byś w obawach? Czy skupił byś się na rezultacie?

To tylko 3 z 7 barier mentalnych jakie opisuję w ebooku i pokazuję sposoby na wyeliminowanie ich.


Oto szczegóły rozwiązania

Ten ebook pokazuje 7 najczęstszych barier mentalnych, które są powodem tego, że ponosisz porażki, zabierając się za tworzenie swoich kursów czy eboków. Znajdziesz w nim ćwiczenia, które pomogą ci te bariery wyeliminować i zrobić wreszcie to, o czym zawsze marzyłeś, ale coś cię powstrzymywało - stworzyć własny infoprodukt. Potrzebujesz wzmocnić swoją wiarę, poprzez zmianę podświadomych programów, których nie zauważasz i nie kontrolujesz świadomie. Jeśli uwolnisz się od tych programów, wszystko się zmieni a twoje działania zaczną przynosić niesamowite efekty. Ten ebook zmieni i wskaże ci drogę do tego jak pozbyć się wszystkich ograniczeń i zacząć tworzyć własne produkty, na których będziesz zarabiał już do końca swojego życia.

Zobacz jakie masz alternatywy...

Możesz spróbować sam odnaleźć przyczynę tego co cię powstrzymuje i nie pozwala tworzyć własnych produktów. Możesz poszukać nagrań w Internecie. Jednak jeśli nie jesteś świadomy swoich mentalnych ograniczeń, to zawsze znajdzie się problem, który spowoduje, że nie napiszesz, nie nagrasz, nie poprowadzisz webinaru na żywo. 

Opracowałam dla ciebie rozwiązanie, które wyeliminuje twoje przeszkody.

Wyobraź sobie teraz jak uwalniasz się od takiego sposobu myślenia gdzie wydaje ci się, że nie potrafisz, nie podołasz, nie jesteś gotowy, nie masz czasu, na taki , że chcę, potrafię, robię, mam czas. Jeśli przełączysz się na ten tryb myślenia, to już wykonanie będzie o 50 % łatwiejsze. 

Jak uwolnić się od  wszelkiego rodzaju obaw?

Z tego ebooka dowiesz się ... 

Cena EBOOKA wynosi  28zł


Jak przestać odwlekać i odkładać pisanie na później?

Jak uwierzyć w swoje możliwości do tworzenia infoproduktów?

Jak poprawić koncentrację i dzięki temu szybciej uzyskiwać efekty?

Jak wzmocnić swoją motywację do tworzenia swoich produktów?

Jak uwolnić się od negatywnego myślenia typu nie potrafię ładnie pisać?

Nauczysz się wytrwałości i samodyscypliny.

Zobacz wybrane opinie...

Poradnik wart przeczytania przez wszystkich, którzy chcą napisać ebooka. Z pewnością pomoże tym, którzy mają opory z wystartowaniem. Dla tych, których ograniczają podświadome blokady, brak wiary, i pewności w powodzenie swojego przedsięwzięcia. Polecam i zachęcam do lektury.

Urszula Głowacka

Copyright © 2018 Bożenna Godlewska