Prawo przyczyny i skutku

Prawo przyczyny i skutku  mówi nam o tym, że wszystko co uczynimy w życiu, potem do nas wraca. To też oznacza, że źródło wszystkiego, co dzieje się naszym życiu, jest w nas samych. Sami wybieramy sobie i kreujemy ciężki los lub radość istnienia. Zarówno przyczyna naszych sukcesów, jak i nieszczęść

czytaj dalej

Jakie życie sobie wybrałeś?

Dlaczego więc wybieramy z puli tych rzeczy, które nam kompletnie nie służą zamiast z puli rzeczy, które dla nas pracują i dają nam totalną radość i lekkość życia? Dlaczego wybieramy destrukcję zamiast kreacji, ograniczenia zamiast możliwości, unikanie zmian zamiast dążenia do celu.

czytaj dalej

Wiedza o samym sobie.

Najważniejszą wiedzą, jaką można zdobyć, jest wiedza o samym sobie. Wiedza o Świecie, otaczającej nas rzeczywistości i innych ludziach nie da Ci tyle wolności, radości i szczęścia, co wiedza o tym, jak funkcjonuje Twój umysł, Twoje emocje, nawyki.

czytaj dalej

Jak prawidłowo oddychać?

Głęboki oddech powoduje, że jesteśmy zrelaksowani, uspokojeni. W stanie relaksu z jednej strony mamy większą kontrolę na tym, co się dzieje w naszym ciele i w naszych myślach, ale z drugiej strony też poddajemy się spontanicznie temu

czytaj dalej

Jak ćwiczyć silną wolę?

Jak ćwiczyć silną wolę w porozumieniu z emocjami? Lepiej jest zlikwidować źródło problemu, które zostało stłumione głęboko w podświadomości i nie możemy go świadomie kontrolować, ponieważ aktywizuje się automatycznie w sytuacji stresującej.

czytaj dalej

Jak odbudować zaufanie?

Najważniejsze w pracy nad tym jak odbudować zaufanie jest szczerość wobec siebie przede wszystkim. Ale również szczera rozmowa z partnerem. Bez wyjaśnienie sobie powodów oraz intencji jakimi się kierujesz kłamiąc nic nie zmienisz.

czytaj dalej

O mnie

Cześć. Mam na imię Bożena i dzielę się na tym blogu swoim bogatym doświadczeniem jakie zdobyłam wychodząc z życiowych problemów, patologii, chorób, ubóstwa. Dzięki mojej transformacji i Ty możesz skorzystać, stosując moje metody do zrealizowania swoich potrzeb i osiągnięcia szczęścia.

27 najczęstszych problemów wywołanych stresem

skutki stresu

Odbierz DARMOWY ebook o wartości 47 zł

Udostępnij ten wpis

Share this post with your friends!