Wiedza o samym sobie.

Najważniejszą wiedzą, jaką można zdobyć, jest wiedza o samym sobie. Wiedza o Świecie, otaczającej nas rzeczywistości i innych ludziach nie da Ci tyle wolności, radości i szczęścia, co wiedza o tym, jak funkcjonuje Twój umysł, Twoje emocje, nawyki.

czytaj dalej

Jak ćwiczyć silną wolę?

Jak ćwiczyć silną wolę w porozumieniu z emocjami? Lepiej jest zlikwidować źródło problemu, które zostało stłumione głęboko w podświadomości i nie możemy go świadomie kontrolować, ponieważ aktywizuje się automatycznie w sytuacji stresującej.

czytaj dalej

Jak odbudować zaufanie?

Najważniejsze w pracy nad tym jak odbudować zaufanie jest szczerość wobec siebie przede wszystkim. Ale również szczera rozmowa z partnerem. Bez wyjaśnienie sobie powodów oraz intencji jakimi się kierujesz kłamiąc nic nie zmienisz.

czytaj dalej

O mnie

Cześć. Mam na imię Bożena i dzielę się na tym blogu swoim bogatym doświadczeniem jakie zdobyłam wychodząc z życiowych problemów, patologii, chorób, ubóstwa. Dzięki mojej transformacji i Ty możesz skorzystać, stosując moje metody do zrealizowania swoich potrzeb i osiągnięcia szczęścia.

27 najczęstszych problemów wywołanych stresem

skutki stresu

Odbierz DARMOWY ebook o wartości 47 zł

Video blog

brak

Kolejną przyczyną stresu są dawne nie rozwiązane konflikty. Jakie rodzaju konflikty wywołują stres. Zobacz kolejne Video w celu odszukania źródła, przyczyny Twojego stresu

Zobacz film >>>
brak

Jeśli jest zakłócona równowaga między automatycznym układem nerwowym odpowiedzialnym za pobudzenie a sympatycznym układem nerwowym, który pełni funkcję hamującą wtedy powstaje stres.

Zobacz film >>>
brak

Dlaczego rozmowy o stresie tylko pogłębiają ten stres? Dlatego że należy dotrzeć do przyczyny stresu żeby go wyeliminować. A przyczyną stresu są destrukcyjne emocje, nie rozwiązane stare konflikty.

Zobacz film >>>
brak

Czy stres bierze się stąd, że nie podążamy za narzucanym nam tempem życia. Nie do końca tak jest.

Zobacz film >>>
brak

Co robić by nie odkładać na później? Z pewnością potrzebujesz popracować na swoją dyscypliną i energią życiową aby konsekwentnie realizować swoje cele.

Zobacz film >>>

Udostępnij ten wpis

Share this post with your friends!