Close

Jak Napisać Ebooka

I Mieć Pasywny Dochód

Do Końca Życia?

EBOOK

3 magiczne tricki, potrzebne każdemu, kto chce tworzyć swoje produkty informacyjne

Dodatkowo po przeczytaniu tego ebooka będziesz mógł wykorzystać tę wiedzę do tworzenia treści w kursach video lub innych produktach online

Jeśli uznasz, że wykorzystałeś  te porady i nie udało ci się stworzyć swojego ebooka napisz do mnie a zwrócę ci kwotę jaką zapłaciłeś.

W tym eboku opisuję krok po kroku jak napisać własnego eboka.


Co należy zrobić w fazie przygotowania, jaki temat wybrać, jak sporządzić spis treści.  jak wyzwolić w sobie wenę do pisania i kilka tricków do tego aby podnieść wartość swojego ebooka.

W jaki sposób udało mi się nauczyć pisać ebooki i zarabiać na nich pasywnie?

Dowiesz się jak pobudzić wenę twórczą

Dlaczego miałbyś poświęcić 3 minuty  na przeczytanie tego tekstu?

Normalnie cena tego ebooka to 79 zł 


Natomiast na tej stronie dziś, wyjątkowo możesz go kupić za jedyne 47 zł.

Jeśli chcesz uzyskać wolność finansową i zarabiać pasywnie w Internecie  na własnych produktach online 100%, zamiast 15% na cudzych produktach, to koniecznie przeczytaj ten ebook.


Ten ebook jest również dla Ciebie, jeśli chcesz budować swoją markę lub stworzyć darmowy poradnik, po to aby zbudować bazę potencjalnych klientów lub partnerów biznesowych.


Jeśli zabierałeś się do napisania swojego poradnika  (ebooka) ale skończyło się na zamiarach, to w tym ebooku znajdziesz rozwiązanie swojego problemu. Dostaniesz konkretne wytyczne oraz wiedzę i wreszcie nauczysz się sam pisać własne ebooki.

Oczywiście, jeśli ja jako osoba, która w szkole średniej z j. polskim zawsze miała problemy nie potrafiłam pisać stylistycznie, logicznie i gramatycznie teraz korzystając z tych tricków jakie opisałam w ebooku zaczęłam pisać swojego bloga i własne eboki to własnie dzięki temu, że korzystam z tych tricków.

Ja odkąd przełamałam swoje bariery i zastosowałam 3 tricki, o których piszę w tym ebooku, wreszcie zaczęłam zarabiać na własych infoproduktach. Te 3 tricki, to taki mój drogowskaz, elementarz, który mnie prowadzi krok po kroku jak stworzyć ebooka. Szczerze mówiąc pewne rzeczy robi za mnie.

Odkąd zainteresowałam się zarabianiem  poprzez Internet, zawsze marzyłam sobie o stworzeniu jakiegoś produktu online, który będzie mi pomagał w budowaniu listy mailingowej, w budowaniu wizerunku i tym samym w zarabianiu. Najpierw miałam do pokonania sporo przeszkód natury mentalnej, kiedy je pokonałam okazało się, że jednak nie mam przygotowania ogólnego. Nadal nie wiedziałam, co po kolei zrobić, żeby wiedzieć o czym pisać, jak w sobie odblokować kreatywność i skąd czerpać wiedzę. Teraz mam już cały komplet umiejętności, wiedzę i przykładowy wzór pisania ebooka. Wreszcie mam wszystko czego potrzebuje do napisania ebooka. A te 3 triki  obudziły we mnie pasję do pisania. 

Doskonale wiedziałam, żeby zabłysnąć w Internecie to bez własnego produktu online będzie mi bardzo trudno. Stabilny biznes potrzebuje mieć chociażby  jakiś mini produkt online jako darmowy, do pobrania i zbudowania listy mailingowej.


Obserwowałam ludzi zarabiających w Internecie. Okazało się. że jedni głośno krzyczą i udają, że zarabiają a inni budują biznes profesjonalnie. Biznes na lata, który wymaga tego aby mieć przynajmniej jeden swój produkt online. Dla mnie na początku najłatwiej było dać darmową treść w formie raportu PDF. Jednak nawet do stworzenia kilkustronicowej treści potrzebujesz znać te techniki, bez których nie dasz rady stworzyć dobrej publikacji, jeśli dopiero zaczynasz tworzyć własne infoprodukty.

Poznasz tricki zwiększajace wartosć ebooka

Co konkretnie znajdziesz w ebooku

Zostaniesz poprowadzony krok po kroku przez cały proces pisanie ebooka

Ćwiczenie kreatywnego pisania


To ćwiczenie jest Ci potrzebne wtedy, gdy siadasz przed komputerem i czas mija, a Ty

patrzysz w ekran… Nie wiesz od czego zacząć, co dalej pisać… Masz blokadę przed pisaniem...


A teraz wyobraź sobie, jak zaczynasz pisać spontanicznie, uwalniasz się od własnych ograniczeń. Blokada natychmiast znika. Kończą się wątpliwości i niepewność, które nie pozwały Ci idealnie pisać.


Tworzysz takie teksty, o jakich dotychczas nawet nie myślałeś,

bo nie wiedziałeś jak dotrzeć do zapomnianych informacji w Twojej głowie. 

Nagle pomysły na napisanie dobrego ebooka wysypują się jak z rękawa.

Dlaczego tak obniżyliśmy cenę EBOOKA


Jak zwiększyć objętość ebooka


Jeśli piszesz  ebooka i wydaje ci się , że ma za mało stron, to dowiesz się jak zwiększyć nawet o połowę jego objętość, bo mała ilość stron może wydawać się dla czytelnika mało wartościowa. 


Podam ci kilka sposobów na to  aby z 10 stron zrobić 20 stron. Gdy napiszesz ebooka na 10 stron  to zastosujesz te kilka sposobów na zwiększenie objętości i przestaniesz sobie myśleć, że twój ebook jest krótki. A to zachęci Cię w ogóle do pisania, bo zamiast się zmuszać, będziesz pisał dla przyjemności.

Żelazna gwarancja satysfakcji

Buduj obrazy i poruszaj emocje


Często pisanie książek i ebooków może być trudne bo wydaje ci się, że nie potrafisz ładnie pisać. Ta technika pomoże ci opisywać wątki, sytuacje, historie w sposób bardziej  poruszający, barwny, nastrojowy, taki, żeby wciągnąć czytelnika w treść opisywaną przez ciebie. Bez tej umiejętności, to będzie tylko  banalny, nieciekawy, nijaki opis. który nie będzie czytany z zaciekawieniem. 


Budując obrazy i emocje, przyciągniesz uwagę czytelnika i spowodujesz, że przeczyta całego ebooka jednym tchem. 

Czy tych tricków każdy może się nauczyć?

Ty  masz swoją unikalną historię, którą świat chce usłyszeć i opowiesz o niej w jedyny i niepowtarzalny sposób. Wystarczy tylko  skorzystać ze wskazówek jakie podaję w ebooku.

Przygotowałam dla Ciebie rozwiązanie które pozwoli Ci napisać ebooka w kilka dni.

Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, kiedy wreszcie skończysz swoje dzieło i ujrzy go cała społeczność, która chce abyś im pomógł w rozwiązaniu jakiegoś problemu, który już sam dla siebie rozwiązałeś i opisujesz go w swoim ebooku. To uczucie jest bezcenne... Pamiętam jak ukończyłam pisać swój pierwszy ebook. Euforia i poczucie dumy. A to wszystko z czasem zamieniło się w pierwsze zyski. Każdy może tego dokonać tylko potrzebuje wiedzieć co po kolei wykonać i jak pobudzić swój talent do pisania.

Oto co konkretnie otrzymasz...

Okryjesz w sobie talent do pisania 

Marius Lasah

Anna Marcinowska

"I was ready to launch my first campaign, but I wasn't sure if my landing page was good enough. So happy I joined this webinar, and I got to ask live questions."

Oto opinie osób, które przeczytały ebooka 

CEO at Lindengard Inc.

"Bardzo interesujący poradnik, świetnie się go czyta! Cała praktyczna wiedza na wyciągnięcie ręki!"