Jak w jeden dzień nauczyć się nowej umiejętności i zwiększyć swój budżet domowy nawet o 7200 zł. miesięcznie.

Jeśli chociaż przez chwilę marzyłeś o tym, aby tworzyć więcej 

wszystkiego czego pragniesz, to…


...już za moment poznasz sprawdzone NARZĘDZIE!To przełomowe narzędzie które pozwala kompletnie uwolnić się od ograniczającej przeszłości, zredukować stres, uwolnić emocje i przekonania, które zakłócają Twój spokój. Możesz całkowicie odblokować napięcia w ciele  i uporządkować natłok niepożądanych myśli . Możesz odzyskać moc kreowania nowych rzeczy w sferze zawodowej i osobistej oraz  całkowicie odblokować dopływ pieniędzy.


Bez potrzeby szukania przyczyny. Wystarczy, że nauczysz się otrzymywać i wykonywać sesję Access Bars, która bezpiecznie zmieni negatywne scenariusze Twojego życia i przekształci je w pozytywne.


WAŻNE: Nie musisz posiadać żadnych wybitnych zdolności,

talentu czy wykształcenia...


A dzielenie się tym z innymi da Ci atrakcyjny sposób na czerpanie dodatkowych zysków …


Tylko pomyśl! Już jedna sesja Bars może zmienić całe Twoje życie. A zaledwie 7 godzin z klasą ACCESS BARS ® otworzy Ci drogę do wolności finansowej i spokojnego życia. To co było dla Ciebie kulą u nogi i ograniczało Twoje możliwości harmonijnego funkcjonowania może zniknąć i otworzyć przestrzeń na kreację życia z totalną wolnością, lekkością i radością.


Co to jest sesja Bars?

Na głowie są zlokalizowane punkty, które w naszym mózgu odpowiadają za pewne obszary życia takie jak: pieniądze, kontrola, kreatywność, starzenie się, nadzieje, marzenia, świadomość, ciało, seksualność, radość, smutek, życzliwość, wdzięczność, pokój, spokój, czas i przestrzeń, porozumiewanie się.


Z powodu przeżytych traum i konfliktów kształtujących nasze uprzedzenia, osądy, ograniczenia, te aspekty życia zostały zaburzone.


Masując te punkty dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w naszym mózgu i do neutralizacji naszych osądów. Pozbywamy się wówczas ograniczających wzorców zachowań, w wyniku czego nasze wybory są o wiele lepsze. 


Otwierają się nowe niczym nie ograniczone możliwości, jakie zaczynamy wreszcie dostrzegać. 

A blokady z przeszłości już nie mają na nas wpływu. 

Fenomen kreacji swoich marzeń staje się faktem!


Nauka jest pod wrażeniem efektów sesji Bars!

Zobacz wyniki badań znanego neurobiologa dr Jeffrey’a Fannin’a, który omawia zjawiska zachodzące w mózgu podczas sesji Access Bars .


ZAMIAST zachwalać Klasę Bars i pisać że jest wyjątkowa, jedyna, najlepsza, że raz na zawsze odmieni Ciebie i Twoje życie i że po prostu musisz na niej być. Chcę Ci po prostu pokazać czego doświadczysz uczestnicząc w tej klasie i poprosić o samodzielne dokonanie wyboru.


Otrzymasz 2 sesje Bars

Wykonasz 2 sesje Bars

1

2

Oto co konkretnie zyskujesz uczestnicząc 

w KLASIE ACCESS BARS®

Jako inteligentna osoba zdajesz sobie sprawę, że większość naszych działań i wyborów odbywa się podświadomie, na autopilocie. 

Właśnie dlatego skuteczność sesji Bars jest tak duża, ponieważ zmiany zachodzą na poziomie podświadomym . 

I to będzie ten czas kiedy sam tego doświadczysz. 


Po sesji otworzysz się na więcej życzliwości, radości, spokoju, a stan harmonii i błogostanu zmieni Twoją zewnętrzną rzeczywistość. Przestaniesz postrzegać sprawy jako problem a zaczniesz je widzieć poprzez świadomość i kreatywność, bo to da Ci więcej możliwości zdobywania pieniędzy, wspaniałych związków i dobrego samopoczucia.


Otrzymując sesję Bars, doświadczysz takiej zmiany, jaka jest dla Ciebie najlepsza i  w zgodzie z tym z tym co jesteś w stanie otrzymać na dany moment.


Wykonanie sesji to przejście przez cały proces i nauka dla praktyka Access Bars. Otrzymujesz 

wiedzę teoretyczną i trening jednocześnie. W celu szybkiego nabycia umiejętności wykonywania sesji swoim klientom.

Wykonasz 2 sesje po to, aby czuć się swobodnie, kiedy już rozpoczniesz działalność jako praktyk 

sesji Access Bars.

Dzięki temu będziesz czuł taką pewność jakbyś to robił już kilkanaście razy.


 Czy nie było by wspaniale, gdyby w Twoim życiu pojawiły się nowe możliwości zarobkowe?Po kursie będziesz gotowy do wykonywania i zarabiania na sesjach Bars.  Zaczniesz tę umiejętność 

traktować jako możliwość dorobienia do pensji, a nawet jako Twój główny zawód. Wystarczy 

dwóch klientów dziennie, co daje Ci możliwość uzyskania 7 200 zł miesięcznie. Brzmi rewelacyjnie!Cała tajemnica fenomenalnego działania Bars tkwi w tym, żeby wiedzieć w którym miejscu w naszym układzie nerwowym należy wprowadzić równowagę.

Gdy poznasz te strategiczne 32 punkty na głowie, odpowiedzialne za kontrolowanie wszystkich aspektów naszego życia,  będziesz wiedział, jak zarządzać swoim życiem i  wspierać w tym swoich klientów. 


To jest klucz do zmiany wszystkiego, co Ci nie sprzyja.

Dzięki tej świadomości, zarówno Ty jak i Twoi klienci, otrzymacie możliwość pokonania barier i wykreowania nowego, łatwiejszego, spokojniejszego życia.


Znaczenie Barsów - 32 punktów na głowie


Nie ma takiej możliwości, by wykonać sesję Bars nieprawidłowo, nie mniej jednak nagrania będą Ci dożywotnio dawały możliwość przypomnienia sobie ważnych kwestii,  istotnych w Twojej pracy praktyka sesji Bars.


Otrzymasz też podręcznik z wiedzą teoretyczną i planszę ze zdjęciami punktów na głowie i to już jest wystarczające. Jednak nagranie daje Ci komfort tego, że zawsze wykonasz sesją doskonale, z czego Twój klient, czy inna osoba otrzymująca sesję, będzie zadowolona.

Nagranie z całej klasy

Ćwiczenie aktywujące gruczoł grasicy


Prawdopodobnie wiesz, że grasica to gruczoł produkujący hormon wiecznej młodości, ale w okresie dojrzewania się wyłącza. Bez aktywnego gruczołu grasicy nie możemy dobrze stymulować swojej odporności i jej zwiększać . Występuje wtedy większe prawdopodobieństwo zachorowań. 


To ćwiczenie może go znowu uaktywnić. Dodatkowo pobudza Twoją świadomość. Wyobraź sobie jak pobudzenie tego gruczołu może odmienić Twój wygląd,  zdrowie i otworzyć świadomy dostęp do tego co jest możliwe w życiu zawodowym, finansowym, osobistym, bo poszerzy się pole Twojego widzenia, czucia i słyszenia.

3

4

5

Na klasie ACCESS BARS ®najpierw otrzymasz sesję od kogoś, aby poznać to niezwykłe narzędzie. Już na pierwszej sesji możesz doświadczyć spokoju, radości, życzliwości a nawet harmonizacji finansów, lepszych relacji oraz otwarcia się na nowe możliwości kreowania życia po swojemu. W zgodzie z własnym pragnieniem zamiast godzić się na to co proponuje Ci los.


Potem wykonasz sesje dla kogoś, aby nauczyć się nowej umiejętności, która może przynieść Ci większe dochody,

niż posiadasz do tej pory.


Dodatkowo otrzymasz podręcznik, instrukcję i nagranie z kursu, abyś mógł swobodnie wykonywać sesję dla swoich klientów i zarabiać więcej niż średnia krajowa, bo dwie sesje dziennie mogą Twoje zarobki zwiększyć o 7200 zł miesięcznie.


Do tego poznasz jeszcze inny proces energetyczny, który może pomóc Tobie, Twojej rodzinie i Twoim przyszłym klientom pobudzić niezwykle ważny gruczoł grasicy dla wzmocnienia układu immunologicznego.  Dzięki temu będziesz miał wpływ na swoje samopoczucie.


PODSUMOWUJĄC!

Zaczniesz odczuwać znacząco więcej radości, lekkości i szczęścia.

Nigdy już nie pozwolisz sobą manipulować i ulegać tym, którzy świadomie lub nie,  wykorzystują Cię do własnych celów.

Twój sukces w biznesie będzie się opierał na współpracy, pomaganiu i wysyłaniu dobrych intencji do klientów, a oni w zamian za to zaczną kupować od Ciebie więcej.

Raz na zawsze przestaniesz przyciągać do siebie ludzi, którzy są konfliktowi, problemowi i wprowadzają chaos w Twoim życiu.

Oto najważniejsze korzyści z inwestycji w KLASĘ ACCESS BARS®

Będziesz unikał sytuacji stresujących w swoim życiu, co przywróci Ci siłę, energię życiową i chęć do działania.

Twoja uwaga nie będzie się rozpraszała, a koncentracja i siła skupienia pozwoli zawsze na osiągnięcie tego, co dla Ciebie najważniejsze.

Zaczniesz przyciągać do siebie ludzi emanujących życzliwością, radością, zaufaniem, bo Ty też takim się staniesz.  

Pozbędziesz się wątpliwości, obaw, braku wiary w siebie, bo to ogranicza Ci możliwości robienia zyskownego biznesu i kariery zawodowej a także niszczy Twój związek i relacje.

Rozpoczniesz swoją pracę ze świadomością, która będzie prowadzić Cię przez życie w najlepszy możliwy dla Ciebie sposób.

Możesz pomóc dzieciom w koncentracji i nauce.

Będziesz mógł wspomagać osoby potrzebujące wyjść z nałogów i depresji .

Uwolnisz siebie i swoich klientów od problemów z bezsennością.

Pomożesz swoim klientom w harmonizacji wszystkich aspektów życia

To jeszcze nie wszystko, dodatkowo otrzymasz bonusy o wartości 575 zł.

Kurs wideo „ Warsztaty antystresowe”

Gdzie otrzymasz 5 różnych ćwiczeń redukujących stres.

497 zł

Ebook "7najskuteczniejszych sposobów redukcji stresu"

 W którym dostaniesz konkretne porady na temat odzyskania stabilności emocjonalnej.

78 zł

Poznasz wewnętrzne i zewnętrzne przyczyny stresu.

TAK, chcę uczestniczyć  w klasie ACSSESS BRAS®

Ile wynosi inwestycja w klasę 

Access Bars®?

Wszyscy facilitatorzy w Polsce są zobligowani do jednakowej ceny za klasy ACCESS BARS i jest to kwota  ̶1̶0̶5̶0̶z̶ł̶


Teraz w niższej cenie. Tylko dla POLSKI obniżka - 970 zł


Niespełna za połowę najniższej pensji możesz zmienić całe swoje życie na lepsze i życie innych ludzi, którzy oczekują takiej zmiany.

Nie czekaj już dłużej, aby pozbyć się tego, co sprawia Ci ciężar w życiu i powoduje, że masz pod górkę i los Cię nie oszczędza. Jeśli poprzez sesję Bars zaczniesz pracować ze swoją świadomością, to ona najlepiej wie co jest dla ciebie dobre. Wybierz lekkość, spokój i radość.

Jeśli to, o czym czytasz w tej ofercie, daje Ci w tym momencie lekkość, to znaczy że świadomość chce to wybrać.

 

A jeśli czujesz ciężar czytając tę ofertę to nie wybieraj tej klasy.

Być może, masz iść drogą jaką idziesz do tej pory i jeszcze nie czas  na zmianę i lekkość, jaką możesz otrzymać


Zastanów się tylko, czy Twoja podświadomość nie wypiera w tym momencie tej lekkości i radości, bo chce jednak trzymać się starych wzorców, ciężarów i ograniczeń?

Oto, co musisz zrobić, żeby zamówić klasę 

ACCESS BARS®

TO WIELKA SZANSA DLA CIEBIE!