Metoda dwupunktowa pokazuje, w sposób naukowy, jak działa magia. Metoda dwupunktowa to narzędzie do dokonywania zmian na poziomie duchowym, ale wymyślonym na bazie wiedzy, jaką daje nam mechanika kwantowa. Jeśli przyjmiemy, że wszechświat jest zbudowany z fotonów światła i informacji, to właśnie na poziomie informacji dwupunkt dokonuje zmian. Działa podobnie jak modlitwa wykorzystywana w religiach lub medytacja, którą wykorzystuje filozofia wschodu. To jest metoda, która służy do przekształcania, kreowania rzeczywistości. Opiera się na odkryciach lekarzy chiropraktyków – dr. Richarda Bartletta, opisana w książce „Matryca Energetyczna” oraz dr. Franka Kinslowa, twórcy  Synchronizacji Kwantowej, opisanej w książce „Sekret natychmiastowego uzdrowienia”.

Są rożne sposoby na zmianę rzeczywistości wokół nas oraz nas samych. Jedne opierają się o świadome zmiany poprzez coaching, inne transformują nas na poziomie podświadomym np. poprzez hipnozę. Natomiast metoda dwupunktowa wykracza poza umysł i ciało. Wkracza w obszar pola serca, w wymiar duchowy, poprzez naszą nadświadomość, podobnie jak Huna. Tam tez są największe możliwości kreowania świata i swojej rzeczywistości.

To jest metoda, która działa poza wymiarem materialnym, liniowym, zmieniając informacje, które dotyczą błędów w naszym zdrowiu czy funkcjonowaniu przekonań. Jeśli te błędy wyeliminujemy, wtedy stan zdrowia czy stan naszej psychiki wraca do normy, harmonii, doskonałości, do stanu, jakim obdarzył nas Stwórca, bez zakłóceń środowiskowych. Błędem są problemy związane z naszą psychiką, zdrowiem czy przekonaniami. Za pomocą dwupunktu możemy te błędy wyeliminować poprzez zmianę wibracji naszych myśli. Stosując metodę dwupunktową poszerzamy swoją świadomość i rozwijamy swoją intuicję, co chroni nas przed popełnianiem życiowych błędów.

Metoda dwupunktowa to nie koncert życzeń typu „chcę poznać księcia na białym koniu”, „chcę wygrać w totolotka miliony” czy „chcę natychmiast wyzdrowieć”. To jest metoda, która służy do zmian siebie i, tak jak już pisałam wcześniej, do eliminacji błędów jakie popełniamy. Jeśli wyeliminujemy te błędy, jeśli zmienimy siebie, to rzeczywistość sama się zmieni i wtedy nasze życie naprawi się poprzez dotarcie do źródła doskonałości A to wszystko sprawi, że dobre rzeczy zaczną się same kreować. Zmieniając wibracje swoich myśli zaczniesz, za pomocą prawa rezonansu, przyciągać to, co Ci służy, co jest dla Ciebie dobre.

Niektórzy metodę dwupunktową traktują jak złotą rybkę do spełniania marzeń. Jeśli chcemy dokonać zmian, zaczynając od zmian otoczenia wokół siebie i od żądań, to może się skończyć dla nas źle. Należy dokonać najpierw zmian w sobie, a potem dopiero składać zapotrzebowanie na zmianę rzeczywistości, jaka wokół nas panuje.

Dlaczego metoda dwupunktowa nie zawsze działa? Dlatego że Ty chcesz mieć nie to, co jest dla Ciebie przeznaczone, chcesz na siłę, wbrew naturze, pławić się w bogactwie, a źródło Twojej doskonałości mówi, że ważniejsze są dla Ciebie relacje z rodziną, bo tutaj wkradły się największe błędy i tutaj okazuje się, że nie odnajdujesz swojego szczęścia.

A więc metoda dwupunktowa to sposób na naprawę swojego życia w harmonii z naturą i w zgodzie z własnym sercem, a nie w oparciu o błędne informacje, jakie Tobą kierują i prowadzą Cię w złym kierunku.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej
na temat zmiany osobiste wykorzystując do tego
dwupunkt, 
zapisz się na mój newsletter

Udostępnij ten wpis

Share this post with your friends!