Z racji tego, że jesteś osobą, która może coś zmienić w swoim życiu a ja mogę Ci w tym pomóc, to zachęcam Cię do zapisania się na mój biuletyn, poprzez który otrzymasz wiele informacji, których nie umieszczam na blogu, a które znacznie przyśpieszą  Twój rozwój.

Ale to nie wszystko, przygotowałam dla Ciebie specjalny poradnik, który chciałabym Ci podarować na sam początek naszej znajomości. Jest nim  raport dotyczący tego, skąd bierze się stres i jakie wywołuje komplikacje w Twoim życiu  nt: „27 problemów wywołanych stresem”

Poniżej znajduje się formularz, za pomocą którego możesz dodać się do biuletynu i dosłownie i  za minutę wyślę Ci ten niezwykły raport

Zapraszam Cię na sesję BARS

Czym jest sesja BARS?

Tak naprawdę jesteś istotą o nieograniczonych możliwościach, tylko te możliwości w każdej dziedzinie życia są Ci niedostępne w pełni, z powodu różnego rodzaju ograniczeń spowodowanych blokadami na poziomie umysłu, ciała i przepływu energii.

Podczas sesji BARS te blokady te zostaną rozpuszczone  poprzez delikatny dotyk 32 punktów na twojej głowie. W wyniku tego poczujesz więcej spokoju, radości, lekkości w swoim życiu i otworzysz się na otrzymywanie, poszerzanie spektrum możliwości i wybieranie więcej do swojego życia.

 

Sesja trwa od 1,5 do 2 godzin

Cena 150 zł

Kontakt do mnie:

e-mail – bgodlewska941@gmail.com

tel.  48 728 974 991

 

 

Udostępnij ten wpis

Share this post with your friends!