Close

Jak wyeliminować stres

ze swojego życia

i być szczęśliwym człowiekiem?

Odkryj jak zmienić obawy, lęki, brak konsekwencji
w sukces finansowy 

i doskonałe relacje z najbliższymi?


Kurs viedo

Warsztaty antystresowe

Dlaczego moja historia może być dla Ciebie inspiracją?

Od kilku lat pomagam innym ludziom uwolnić się od stresu fizjologicznego i osiągać lepsze rezultaty w życiu.


Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu i wiedzy jaką pozyskałam po to aby samemu uwolnić się od życiowych problemów.


Jestem autorką bloga bozenagodlewska.pl

Kiedy 18 lat temu prze moje życie przeszło Tsunami. Zawaliło mi się życie rodzinne, finansowe, zawodowe i zdrowotne. Popadłam w depresję a moja nerwica się tak nasiliła, że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Szukałam pomocy wszędzie gdzie się dało: u psychologów, psychiatrów i lekarzy. Z nerwicy nikt mnie nie mógł wyleczyć. Otrzymałam informację, że nerwica jest nieuleczalna.


Kiedy dowiedziałam się, że wszystkie problemy natury zawodowej, osobistej, zdrowotnej, finansowej mają swoje źródło w starych nierozwiązanych konfliktach i destrukcyjnych emocjach towarzyszących tym konfliktom . Wtedy zaczęło się wszystko w moim życiu zmieniać.


Na ten trop naprowadziła mnie takie dziedziny wiedzy jak Bilogika i Reacall Healing. Potem jeszcze dużo na temat pracy z destrukcyjnymi emocjami i eliminacją stresu jaki towarzyszy nie rozwiązanym konfliktom, dowiedziałam się od amerykańskiego doktora psychologii Alexandra Loyda. To wszystko razem wzięte połączone w jedną metodę pomogło mi wreszcie wyleczyć się z nerwicy i wyjść z życiowych problemów, przede wszystkim finansowych.


W pracy nad eliminacją problemów życiowych najistotniejsze jest dotarcie do przyczyny, która ten problem wywołuje oraz znalezienie odpowiedniej metody, która te przyczyny usunie, wyeliminuje. Przyczyną mogą być różnego rodzaju nieuświadomione destrukcyjne wzorce.


W moim przypadku problemy finansowe wynikały z mojego archetypu "złodziej". Z tego też powodu byłam w swoim życiu 11 razy okradziona. A bierze się to stąd, że nasz umysł podświadomy myśli symbolami, obrazami i kieruje się emocjami. To obrazy w moim umyśle i symbolika związana ze złodziejstwem powodowały, że przyciągałam w swoim życiu takie sytuacje. Los tak kierował moim życiem, że kiedy miałam przy sobie większą gotówkę byłam okradana.


Symbolika jaka została w moim umyśle kiedyś zainstalowana zawsze, ale to zawsze prowadziła mnie w miejsca gdzie powielało się ciągle to samo wydarzenie. Jakie? Spotkanie z kieszonkowcami, złodziejami. 


Dlatego najważniejsze aby te niekorzystne obrazy, symbole, emocje wyeliminować albo nadać im inny pozytywny wymiar. Wtedy wszystko się zmienia. Problemy znikają a zaczyna działać wszystko na Twoją korzyść, I zamiast nieświadomie przyciągać destrukcję i kłopoty do swojego życia, przyciągasz sytuacje które Ci sprzyjają z lekkością i radością . A to wszystko przychodzi Ci łatwo, lekko i z radością.


Sprawdź czy Ty też masz podobnie. Poszukaj w swoim życiu czegoś co ciągle powielasz np: ciągle trafiasz na partnerów którzy cię wykorzystują, lub na pracę, z której jesteś niezadowolony itp. To wszystko możesz naprawić i zacząć przyciągać pozytywnych ludzi i pozytywne sytuacje.


Ja już uwolniłam się od blokujących mnie różnego rodzaju zachowń, przekonań, nawyków, emocji, symboli, itd.... Teraz pomagam innym ludziom wyeliminować swoje niepowodzenia, aby spełniali swoje marzenia i byli szczęśliwi.


Czy któryś z tych problemów nie wydaje Ci się znajomy?

Jeśli doprowadzisz to sytuacji gdzie stres będzie miał nad Tobą kontrolę, to przestaniesz kontrolować swoje działania i decyzje. Wtedy kontrolę przejmują destrukcyjne emocje i wzorce, czyli to wszystko co prowadzi do stresu fizjologicznego. W Twoim życiu będzie się pojawiało to co Twoje emocje wygenerują albo to do czego Twoi znajomi Cie przekonują.


Nie możesz dać się ponieść się destrukcyjnym emocjom, złym przekonaniom, bo wtedy Ty sam nie kierujesz swoim życiem tylko kierują tobą czynniki zewnętrzne, Wtedy idziesz do pracy za marne grosze zamiast zbudować swoją wartość, oczekiwać więcej od siebie i od swojego otoczenia. Większe oczekiwania dadzą Ci większe zarobki i ogólnie lepsze życie, Nie możesz sobie pozwolić na byle jakość, wynikającą ze swoich obaw i przekonań jakie Ci inni ludzie wmówili.


To wszystko prowadzi do stresu fizjologicznego i do życia byle jakiego. Doskonale wiem jak człowiek chce coś w życiu zrobić, osiągnąć cel ale mu to nie wychodzi. 


Jest tylko jeden sposób abyś mógł żyć tak jak chcesz, zarabiać ile chcesz, mieć przyjaciół jakich chcesz i rodzinę szczęśliwą taką jaką sobie wymarzyłeś. Uwolnić się od stresu fizjologicznego wywołanego wewnętrzną niespójnością, czyli mylnymi przekonaniami, destrukcyjnymi emocjami, szkodliwymi nawykami, które tworzą w głowie szkodzące Ci obrazy i archetypy.


Jeśli to wszystko wyeliminujesz zaczną się dziać CUDA w Twoim życiu, a szczęście nigdy Cię nie opuści, bo zamiast blokującej destrukcji będziesz kierował się niczym nie zakłóconym myśleniem i działaniem, które zawsze prowadzi do szczęścia.


Co może wydarzyć się w Twoim życiu 

jeśli zignorujesz  stres ?

Oto co dla Ciebie mam

Mam dla Ciebie przygotowany kurs video, który wyeliminują stres fizjologiczny z Twojego życia.

W trakcie kursu przejdziesz proces uwalnianie się od stresu fizjologicznego i tym samym wprowadzenia zmian na lepsze w swoim życiu.


Każdy kto przejdzie taki proces uwalniania się od destrukcyjnych emocji, nieprawidłowych przekonań, zmiany nawyków, zachowań. Odzyskuje wolność i całkowitą kontrolę nad tym co sobie w życiu planuje, co chce osiągnąć. 


Jeśli ktoś ma problemy w relacjach z najbliższymi to po tym procesie następuje całkowita poprawa relacji w związku, ze znajomymi lub z dziećmi. Jeśli z powodu pewnych przekonań lub nawyków, popadają w problemy finansowe to te działania na głębszych poziomach podświadomości rozwiązują problemy i następuje zdecydowana poprawa ich sytuacji finansowej.


Naprawiają się się związki, relacje, problemy finansowe a nawet dolegliwości fizyczne.

Poznaj przykładowe pomysły na pozbycie się
stresu fizjologicznego

Oczywiście możesz sam próbować sobie radzić ze swoimi problemami natury emocjonalnej i uwolnić się od stresu fizjologicznego, Możesz skorzystać z jakiejś wiedzy w internecie lub książek. Tylko powiem Ci, że mi ta wiedza nigdy nie pomogła. Pomogła tylko ta metoda która stosuję do tej pory.


Ale przede wszystkim pomogły mi konkretne techniki transformacji, które dokonują głębokich zmian nie tylko na poziomie mentalnym, podświadomym ale także podprogowo. Bo co z tego, że ktoś ma techniki i narzędzia jeśli nie wie kiedy i co należy tymi technikami naprawić. Albo odwrotnie ktoś może posiadać wiedzę ale nie posiada metod, technik które pozwolą zdobytą wiedzę zastosować skutecznie w praktyce.


Możesz tak jak ja skorzystać z rozmowy z psychologiem. Tylko że takie rozmowy nie dokonują głębokiej transformacji. Jak twierdzi dr Alexander Loyd . "Takie próby radzenia sobie ze stresem tylko pogłębiają stres."


Na rynku jest wiele propozycji eliminacji stresu fizjologicznego. Tylko mi żadna z nich nie pomogła. Dopóki nie poznałam wiedzy z dziedziny Biologiki, metody Aleksandra Loyda i połączyłam ją z technikami kwantowej transformacji, które działają natychmiast po zastosowaniu. 


Wcześniej przez kilkanaście lat męczyłam się ze swoimi problemami emocjonalnymi, z nerwicą i stresem z tym związanym. A to z kolei prowadziło do problemów zawodowych, finansowych, zdrowotnych i rodzinnych.


Teraz kiedy już uwolniłam się od tych wszystkich problemów dzięki wyeliminowaniu stresu fizjologicznego. W moim życiu wszystko się zmieniło a problemy przerodziły się w szczęśliwe rozwiązania. Po prostu moje emocje nie sabotują moich działań, decyzji i sposobu myślenia. Kiedy pozbyłam się wszystkich wątpliwości i moje myśli koncentrują się na szczęściu to tworzę tylko szczęśliwe sytuacje życiowe, z których zawsze jestem zadowolona i odczuwam radość.


Jedyna tak skuteczna metoda na pozbycie się stresu

Wyobraź sobie teraz że możesz wyeliminować całkowicie wszystkie problemy natury emocjonalnej, które są źródłem Twoich niepowodzeń rodzinnych, osobistych, zawodowych, finansowych. Za pomocą wiedzy i metod jakich Cię nauczę. Są one bardzo proste do opanowania i zastosowania. 


Tego nie ma na rynku...


a właściwie metody jakie ja stosuję są unikatowe. Niewiele osób zna te proste ale skuteczne metody pozbywania się problemów emocjonalnych. Wiem bo sama poszukiwałam kiedy chciałam wyleczyć się z nerwicy.


Nikt nie mógł mi pomóc. A nerwica oczywiście powstała z powodu narastającego i ciągle utrzymującego się stresu. Jestem o tym przekonana, że różnego rodzaju rozmowy nie pomagają w eliminacji stresu fizjologicznego. Ja znalazłam metodę opartą na wiedzy z dziedziny Biologiki, Kodów uzdrawiania, i narzędzi opartych na kwantowych metodach transformacji. Wiem , że to działa najszybciej i najbardziej skutecznie.


Przechodząc przez tę metodę masz dokładnie odnalezioną przyczynę, dzięki wiedzy z Biologiki. Bo jeśli nie znajdziesz głównej przyczyny to możesz tak błądzić przez całe życie. Stosować różne metody ale bez znalezienia głównej przyczyny nic nie zmienisz i nie wyeliminujesz swojego stresu. 


Po przejściu tego procesu możesz być pewien, że wyeliminujesz stres i problemy zawodowe, finansowe, osobiste,rodzinne.

To co dla Ciebie przygotowałam to kompletny warsztat antystresowy razem z gwarancją redukcji stresu!

Wewnętrzne i zewnętrzne przyczyny stresu.


Bardzo często przyczyn stresu poszukujemy na zewnątrz a to brak równowagi wewnętrznej w naszym układzie nerwowym powoduje, że się stresujemy tym co na zewnątrz się dzieje. Ta wiedza to początek realizowania swoich celów w spokoju, radości i skuteczności.

MODUŁ I

Diagnoza dotarcie do przyczyny.


Co jest przyczyną stresu w Twoim indywidualnym przypadku. ?

Jak sprawdzić czy naprawdę się stresujesz?

MODUŁ II

MODUŁ III

Dostosowanie metod do Twoich wymagań.


W zależności od tego jakim typem osobowości jesteś, jak postrzegasz świat, w co wierzysz to w taki sposób będziesz mógł dobrać sobie odpowiednie ćwiczenia na redukcję stresu, po to aby realizować swoje plany życiowe w 100%

MODUŁ IV

5 różnych ćwiczeń, do wyboru dla Ciebie.

W zależności od tego jakie ćwiczenie będzie dla Ciebie najskuteczniejsze.

Możesz też stosować wymiennie każde z 5 ćwiczeń po to aby efekt był jeszcze silniejszy.

Będziesz unikał sytuacji stresujących w swoim życiu, co przywróci Ci siłę, energię życiową i chęć do działania.

Twoje relacje z najbliższymi osobami będą układały się doskonale. Uwolnisz się od konfliktów rodzinnych, ze znajomymi, w pracy i zaczniesz wreszcie odczuwać szczęście

Twój sukces w biznesie będzie się opierał na współpracy, pomaganiu i wysyłaniu dobrych intencji do klientów, a oni w zamian za to zaczną kupować od Ciebie więcej.

Zaczniesz cieszyć się tym, co masz, tu i teraz, zamiast żyć pod presją osiągnięcia czegoś, co i tak nie daje szczęścia w momencie, kiedy to już osiągniesz.

Nie dasz sobą manipulować i ulegać tym, którzy świadomie lub nie, ale wykorzystują Cię do własnych celów.

Przestaniesz odkładać na później i będziesz konsekwentnie osiągał swoje cele.

Przestaniesz przyciągać do siebie ludzi, którzy są konfliktowi, problemowi i wprowadzają chaos w Twoim życiu.

Twoja uwaga nie będzie się rozpraszała, a koncentracja i siła skupienia pozwoli zawsze na osiągnięcie tego, co dla Ciebie najważniejsze.

Jeśli chcesz bardzo wstawać rano i pracować dla swojego szefa, to Twoja wewnętrzna moc spowoduje, że będzie Ci to dawało zadowolenie i zarobki takie, jakich oczekujesz, zamiast comiesięcznej jałmużny. 

Zaczniesz emanować radością, spokojem, cierpliwością, życzliwością, dobrocią, zaufaniem, pokorą i odpowiedzialnością, bo tylko wtedy działa prawo przyciągania; zawsze i wyłącznie na Twoją korzyść. A w Twoim życiu będą działy się cuda.

Intuicyjnie zaczniesz podejmować najwspanialsze dla siebie decyzje, których nigdy nie będziesz żałował.

Zaczniesz przyciągać do siebie ludzi takich jak Ty, czyli emanujących życzliwością, radością, zaufaniem itd.   

Twoja podświadomość nie będzie sabotowała tego, do czego dążysz świadomie, i pomoże Ci zrealizować każdy cel, każde postanowienie i rozwiązania życiowych problemów. 

Pozbędziesz się wątpliwości, obaw, braku wiary w siebie, ponieważ to jest najważniejszy mentalny powód tego, że masz nędzną pracę albo twój biznes nie przynosi Ci oczekiwanych zysków.

Oto co konkretnie zyskujesz...

To jeszcze nie wszystko, dodatkowo otrzymasz...

Darmową sesję indywidualną na Skype...


Powiem Ci jak precyzyjnie dokonać diagnozy swojego indywidualnego przypadku, jakie techniki zastosować do wyeliminowania sytuacji stresującej aż do momentu kiedy sam zaczniesz powtarzać cały proces wielokrotnie. Po to abyś mógł w przyszłości w każdej sytuacji np.w pracy kiedy szef cię wyprowadzi z równowagi stosować cały proces w celu wyeliminowania problemów z szefem, z partnerem, z dziećmi, z partnerami biznesowymi, finansowymi.


Ta sesja pozwoli Ci samodzielnie eliminować sytuacje stresujące jakie mogą się kiedykolwiek pojawić. Zawsze możesz być narażony na takie sytuacje, ponieważ Ty zmienisz tylko siebie i swój sposób reagowania a nawet częściowo swoje otoczenie. Ale nie mogę Ci obiecać, że osoby na które jesteś skazany w pracy też się zmienią.

Cena tego kursu to 497zł

Żelazna gwarancja satysfakcji

Jeśli zastosujesz te ćwiczenia i stwierdzisz, że ten kurs nic Ci nie dał. Możesz odzyskać cała wpłaconą kwotę.

Copyright © 2017 Bożena Godlewska