Jak wyeliminować stres

ze swojego życia

i być szczęśliwym człowiekiem?

Odkryj jak zmienić obawy, lęki, brak konsekwencji
w sukces finansowy 

i doskonałe relacje z najbliższymi?


Kurs wideo

Warsztaty antystresowe

Nazywam się Bożena Godlewska


Od kilku lat pomagam innym ludziom uwolnić się od stresu fizjologicznego i osiągać lepsze rezultaty w życiu. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu i wiedzy jaką pozyskałam po to aby samemu uwolnić się od życiowych problemów.


Jestem terapeutką Totalnej Biologi, Acsses Bars

Prowadzę bloga bozenagodlewska.pl

W 1998 r. roku spadło na mnie wiele nieszczęść: rozstanie, choroba własna, ciężka choroba genetyczna dziecka i brak środków finansowych na utrzymanie. Do tego wszystkiego depresja, nerwica i niechęć do życia. Tak przez 2 lata, aż wreszcie postanowiłam coś z sobą zrobić.


Zaczęłam poszukiwać wiedzy i różnych sposobów, żeby sobie poradzić z tym bólem fizycznym i cierpieniem emocjonalnym. Próbowałam coś zmienić, ponieważ nie mogłam normalnie funkcjonować, najbardziej doskwierały mi problemy finansowe. Leczenie dziecka było kosztowne, a ja nie mogłam iść do pracy, bo dziecko wymagało nieustannej opieki.


Po 5 latach wyszłam z depresji dzięki różnym terapiom i metodom jakich się sama nauczyłam z książek. Jednak nadal wszystko przychodziło mi z trudem. To była ciągła walka o pieniądze, o lepsze samopoczucie moje i mojego dziecka, nadal byłam niezadowolona ze swojego życia.


Tak naprawdę przełom nastąpił 2009 roku kiedy odkryłam tajemnicę związaną z tym, co tak naprawdę jest przyczyną stresu. Bo do tej pory walczyłam z symptomami stresu, czyli złym samopoczuciem, pogarszającym się zdrowiem, wiecznym brakiem czasu i brakiem konsekwencji w działaniach biznesowych, trudnych relacjach z najbliższymi, brakiem pewności siebie, zmęczeniem, itd...


Kiedy odkryłam prawdziwe przyczyny moich problemów i nowe skuteczniejsze sposoby ich eliminacji, wtedy dopiero odzyskałam spokój, radość życia a takie problemy jak brak czasu, brak pieniędzy, złe relacje z najbliższymi opuściły mnie na zawsze. W moim życiu zmieniło się wszystko o 360 stopni. Pomimo, że okoliczności nie zawsze mi sprzyjały z powodu choroby córki, to moje sprawy i sytuacje życiowe zaczęły się zupełnie inaczej układać.


Po prostu usunęłam przyczyny stresu i przestałam walczyć z symptomami.


To mój wewnętrzny stan spokoju i radości spowodował, że zaczęłam kreować zupełnie inne niż do tej pory sytuacje życiowe związane z pracą, finansami, zdrowiem, relacjami. Wszystko zaczęło się układać po mojej myśli, lekkość i łatwość zamiast niezadowolenia i kreowania niechcianych sytuacji życiowych.Teraz kiedy poznałam jak działa nasz układ nerwowy, wiem, że można zmienić każdą destrukcyjną, problemową sytuację w najbardziej pożądany przez nas rezultat.

Oto prawdziwa historia osoby, 

która pokonała stres, wyszła z problemów zdrowotnych, finansowych i odzyskała uznanie osób z którymi współpracowała.


Jeśli doprowadzisz to sytuacji gdzie stres będzie miał nad Tobą kontrolę, to przestaniesz kontrolować swoje działania i decyzje. Wtedy kontrolę przejmują destrukcyjne emocje i wzorce, czyli to wszystko co prowadzi do stresu fizjologicznego. W Twoim życiu będzie się pojawiało to co Twoje emocje wygenerują albo to do czego Twoi znajomi Cie przekonują.


Nie możesz dać się ponieść się destrukcyjnym emocjom, złym przekonaniom, bo wtedy Ty sam nie kierujesz swoim życiem tylko kierują tobą czynniki zewnętrzne, Wtedy idziesz do pracy za marne grosze zamiast zbudować swoją wartość, oczekiwać więcej od siebie i od swojego otoczenia. Większe oczekiwania dadzą Ci większe zarobki i ogólnie lepsze życie, Nie możesz sobie pozwolić na byle jakość, wynikającą ze swoich obaw i przekonań jakie Ci inni ludzie wmówili.


To wszystko prowadzi do stresu fizjologicznego i do życia byle jakiego. Doskonale wiem jak człowiek chce coś w życiu zrobić, osiągnąć cel ale mu to nie wychodzi. 


Jest tylko jeden sposób abyś mógł żyć tak jak chcesz, zarabiać ile chcesz, mieć przyjaciół jakich chcesz i rodzinę szczęśliwą taką jaką sobie wymarzyłeś. Uwolnić się od stresu fizjologicznego wywołanego wewnętrzną niespójnością, czyli mylnymi przekonaniami, destrukcyjnymi emocjami, szkodliwymi nawykami, które tworzą w głowie szkodzące Ci obrazy i archetypy.


Jeśli to wszystko wyeliminujesz zaczną się dziać CUDA w Twoim życiu, a szczęście nigdy Cię nie opuści, bo zamiast blokującej destrukcji będziesz kierował się niczym nie zakłóconym myśleniem i działaniem, które zawsze prowadzi do szczęścia.


Co może wydarzyć się w Twoim życiu 

jeśli zignorujesz  stres ?

Oto co dla Ciebie mam

Mam dla Ciebie przygotowany kurs video, który pozwoli Ci wyeliminować stres fizjologiczny z Twojego życia.

W trakcie kursu przejdziesz proces uwalnianie się od stresu fizjologicznego i tym samym wprowadzenia zmian na lepsze w swoim życiu.


Każdy kto przejdzie taki proces uwalniania się od obaw, lęku , złości, nieprawidłowych przekonań, złych nawyków, zachowań. Odzyskuje wolność i całkowitą kontrolę nad tym co sobie w życiu planuje, co chce osiągnąć. 


Jeśli ktoś ma problemy w relacjach z najbliższymi to po tym procesie następuje całkowita poprawa relacji w związku, ze znajomymi lub z dziećmi. Jeśli z powodu pewnych przekonań lub nawyków, popadają w problemy finansowe to te działania na głębszych poziomach podświadomości rozwiązują problemy i następuje zdecydowana poprawa ich sytuacji finansowej.


Naprawiają się się związki, relacje, problemy finansowe a nawet dolegliwości fizyczne.

Poznaj przykładowe pomysły na pozbycie się
stresu fizjologicznego

Oczywiście możesz sam próbować sobie radzić ze swoimi problemami natury emocjonalnej i uwolnić się od stresu fizjologicznego, Możesz skorzystać z jakiejś wiedzy w internecie lub książek. Tylko powiem Ci, że mi ta wiedza nigdy nie pomogła. Pomogła tylko ta metoda która stosuję do tej pory.


Ale przede wszystkim pomogły mi konkretne techniki transformacji, które dokonują głębokich zmian nie tylko na poziomie mentalnym, podświadomym a także duchowym. Bo co z tego, że ktoś ma techniki i narzędzia jeśli nie wie kiedy i co należy tymi technikami naprawić. Albo odwrotnie ktoś może posiadać wiedzę ale nie posiada metod, technik które pozwolą zdobytą wiedzę zastosować skutecznie w praktyce.


Możesz tak jak ja skorzystać z rozmowy z psychologiem. Tylko że takie rozmowy nie dokonują głębokiej transformacji. Jak twierdzi dr Alexander Loyd . "Takie próby radzenia sobie ze stresem tylko pogłębiają stres."


Na rynku jest wiele propozycji eliminacji stresu fizjologicznego. Niekiedy trudna się zdecydować, którą wybrać. Ja dopóki nie poznałam wiedzy z dziedziny Totalnej Biologii, metody Aleksandra Loyda i połączyłam ją z technikami kwantowej transformacji, które działają natychmiast po zastosowaniu, to cały czas borykałam się z nerwicą.


Teraz kiedy już uwolniłam się od tych wszystkich problemów dzięki wyeliminowaniu stresu fizjologicznego. W moim życiu wszystko się zmieniło, moje emocje nie sabotują kuż moich działań, decyzji i sposobu myślenia.


Jedyna tak skuteczna metoda na pozbycie się stresu

Wyobraź sobie teraz że możesz wyeliminować całkowicie wszystkie problemy natury emocjonalnej, które są źródłem Twoich niepowodzeń rodzinnych, osobistych, zawodowych, finansowych. Za pomocą wiedzy i metod jakich Cię nauczę. Są one bardzo proste do opanowania i zastosowania. 


Tego nie ma na rynku...


a właściwie metody jakie ja stosuję są unikatowe. Niewiele osób zna te proste ale skuteczne metody pozbywania się problemów emocjonalnych. Wiem bo sama poszukiwałam kiedy chciałam wyleczyć się z nerwicy.


Nikt nie mógł mi pomóc. A nerwica oczywiście powstała z powodu narastającego i ciągle utrzymującego się stresu. Jestem o tym przekonana, że różnego rodzaju rozmowy nie pomagają w eliminacji stresu fizjologicznego. Ja znalazłam metodę opartą na wiedzy z dziedziny Totalnej Biologii, Acssess Bars, i narzędzi opartych na kwantowych metodach transformacji. Wiem , że to działa najszybciej i najbardziej skutecznie.


Przechodząc przez tę metodę masz dokładnie odnalezioną przyczynę, dzięki wiedzy z Totalnej Biologii. Bo jeśli nie znajdziesz głównej przyczyny to możesz tak błądzić przez całe życie


Po przejściu tego procesu możesz być pewien, że wyeliminujesz stres i problemy zawodowe, finansowe, osobiste,rodzinne.

To co dla Ciebie przygotowałam to kompletny warsztat antystresowy razem z gwarancją redukcji stresu!

Wewnętrzne i zewnętrzne przyczyny stresu.


Bardzo często przyczyn stresu poszukujemy na zewnątrz a to brak równowagi wewnętrznej w naszym układzie nerwowym powoduje, że się stresujemy tym co na zewnątrz się dzieje. Ta wiedza to początek realizowania swoich celów w spokoju, radości i skuteczności.

MODUŁ I

Diagnoza dotarcie do przyczyny.


Co jest przyczyną stresu w Twoim indywidualnym przypadku. ?

Jak sprawdzić czy naprawdę się stresujesz?

MODUŁ II

MODUŁ III

Dostosowanie metod do Twoich wymagań.


W zależności od tego jakim typem osobowości jesteś, jak postrzegasz świat, w co wierzysz to w taki sposób będziesz mógł dobrać sobie odpowiednie ćwiczenia na redukcję stresu, po to aby realizować swoje plany życiowe w 100%

MODUŁ IV

5 różnych ćwiczeń, do wyboru dla Ciebie.

W zależności od tego jakie ćwiczenie będzie dla Ciebie najskuteczniejsze.

Możesz też stosować wymiennie każde z 5 ćwiczeń po to aby efekt był jeszcze silniejszy.

Będziesz unikał sytuacji stresujących w swoim życiu, co przywróci Ci siłę, energię życiową i chęć do działania.

Twoje relacje z najbliższymi osobami będą układały się doskonale. Uwolnisz się od konfliktów rodzinnych, ze znajomymi, w pracy i zaczniesz wreszcie odczuwać szczęście

Twój sukces w biznesie będzie się opierał na współpracy, pomaganiu i wysyłaniu dobrych intencji do klientów, a oni w zamian za to zaczną kupować od Ciebie więcej.

Zaczniesz cieszyć się tym, co masz, tu i teraz, zamiast żyć pod presją osiągnięcia czegoś, co i tak nie daje szczęścia w momencie, kiedy to już osiągniesz.

Nie dasz sobą manipulować i ulegać tym, którzy świadomie lub nie, ale wykorzystują Cię do własnych celów.

Przestaniesz odkładać na później i będziesz konsekwentnie osiągał swoje cele.

Przestaniesz przyciągać do siebie ludzi, którzy są konfliktowi, problemowi i wprowadzają chaos w Twoim życiu.

Twoja uwaga nie będzie się rozpraszała, a koncentracja i siła skupienia pozwoli zawsze na osiągnięcie tego, co dla Ciebie najważniejsze.

Jeśli chcesz bardzo wstawać rano i pracować dla swojego szefa, to Twoja wewnętrzna moc spowoduje, że będzie Ci to dawało zadowolenie i zarobki takie, jakich oczekujesz, zamiast comiesięcznej jałmużny. 

Zaczniesz emanować radością, spokojem, cierpliwością, życzliwością, dobrocią, zaufaniem, pokorą i odpowiedzialnością, bo tylko wtedy działa prawo przyciągania; zawsze i wyłącznie na Twoją korzyść. A w Twoim życiu będą działy się cuda.

Intuicyjnie zaczniesz podejmować najwspanialsze dla siebie decyzje, których nigdy nie będziesz żałował.

Zaczniesz przyciągać do siebie ludzi takich jak Ty, czyli emanujących życzliwością, radością, zaufaniem itd.   

Twoja podświadomość nie będzie sabotowała tego, do czego dążysz świadomie, i pomoże Ci zrealizować każdy cel, każde postanowienie i rozwiązania życiowych problemów. 

Pozbędziesz się wątpliwości, obaw, braku wiary w siebie, ponieważ to jest najważniejszy mentalny powód tego, że masz nędzną pracę albo twój biznes nie przynosi Ci oczekiwanych zysków.

Oto co konkretnie zyskujesz...

To jeszcze nie wszystko, dodatkowo otrzymasz...

Darmową sesję indywidualną na Skype...


Powiem Ci jak precyzyjnie dokonać diagnozy swojego indywidualnego przypadku, jakie techniki zastosować do wyeliminowania sytuacji stresującej aż do momentu kiedy sam zaczniesz powtarzać cały proces wielokrotnie. Po to abyś mógł w przyszłości w każdej sytuacji np.w pracy kiedy szef cię wyprowadzi z równowagi stosować cały proces w celu wyeliminowania problemów z szefem, z partnerem, z dziećmi, z partnerami biznesowymi, finansowymi.


Ta sesja pozwoli Ci samodzielnie eliminować sytuacje stresujące jakie mogą się kiedykolwiek pojawić. Zawsze możesz być narażony na takie sytuacje, ponieważ Ty zmienisz tylko siebie i swój sposób reagowania a nawet częściowo swoje otoczenie. Ale nie mogę Ci obiecać, że osoby na które jesteś skazany w pracy też się zmienią.

Cena tego kursu to 497zł

Żelazna gwarancja satysfakcji

Jeśli zastosujesz te ćwiczenia i stwierdzisz, że ten kurs nic Ci nie dał. Możesz odzyskać cała wpłaconą kwotę.

Copyright © 2017 Bożena Godlewska